Модель інтеграції учнів з України в школах Малопольського воєводства, Kraków, 2022.
Prezentujemy „Model integracji uczniów z Ukrainy w szkołach województwa małopolskiego”, który jest raportem z badań dotyczących sytuacji dzieci i młodzieży z Ukrainy w małopolskich szkołach. Celem opracowania modelu było wsparcie społeczności ukraińskiej w życiu w Polsce, Kraków, 2022.
Zapraszamy do zapoznania się z raportem z wdrożenia koncepcji Szkolnych Klubów Innowacji i Przedsiębiorczości. Kraków, 2022.
Zapraszamy do zapoznania się z materiałem informacyjnym „Szkolne Kluby Innowacji i Przedsiębiorczości – rekomendacje do wdrożenia pilotażowego”. Kraków, 2022.
Zachęcamy do lektury „Szkoły poza horyzont 2”. Autorzy skupili się na pokazaniu dobrych praktyk w zakresie edukacji relacyjnej w polskich szkołach ponadpodstawowych. Redaktorami naukowymi publikacji są prof. dr hab. Jerzy Hausner oraz prof. UEK dr hab. Magdalena Jelonek. Kraków, 2022.
Prezentujemy materiały dydaktyczne „Mogę, chcę, potrafię” dotyczące kształtowania kompetencji uniwersalnych, składające się z 4 modułów tematycznych: zarządzanie przedsiębiorstwem, kreowanie innowacji społecznych, rozwój firmy – odkrywanie własnego potencjału oraz dobro wspólne. Kraków, 2022.
Oddajemy w Państwa ręce podręcznik do prowadzenia zajęć z zakresu wprowadzenia uczniów w świat cyfrowej przedsiębiorczości, opracowany w ramach Programu Pilotażowego „Uniwersytet Odpowiedzialny”.
Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla nauczycieli i rodziców, może ona także służyć samodzielnej pracy uczniów w wieku 12–16 lat. Zawiera 6 modułów tematycznych.
Kraków, 2021.
Zapraszamy do przeczytania monografii publikacji naukowej pt. „Uniwersytet i edukacja wobec wyzwań współczesności” pod redakcją prof. UEK dr hab. Stanisława Mazura, Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Kraków 2021.
Kontakt
Chcesz wziąć udział w projekcie? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. ks. I. J. Skorupki 22, 31-519 Kraków
tel. 12 423 76 05
e-mial: biuro@fundacjagap.pl
Biuro projektu (kontakt możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 12 423 76 05 lub mailowym biuro@fundacjagap.pl):
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie,
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków